HPD Malačka i ove godine organizira Opću planinarsku školu. Broj polaznika škole je ograničen, a svi polaznici moraju se pridržavati epidemioloških mjera koje je donio Stožer civilne zaštite. Detaljan program i plan škole pročitajte u privitku:  Program VII. OPŠ.

Opća planinarska škola pruža opće znanje koje je nužno za siguran odlazak u planinu. Kroz razna predavanja naučit ćete mnogo zanimljivih i korisnih informacija te sasvim sigurno sklopiti nova poznanstva i prijateljstva za cijeli život.

Cijena škole je 180 kn u koju nisu uračunati troškovi izleta. U cijenu je uračunata “zamka” i skripta.

Predavanja će se održavati jednom tjedno u večernjim satima a izleti vikendom (uglavnom nedjeljom) po okolnim brdima i planinama.

Predavanja i izleti su obavezni. Da biste pohađali školu, morate biti član planinarskog društva.

Za sve informacije i prijave molimo vas obratite se voditeljicama škole – Ivana Perica (091/221 4944) ili Ivna Petric (099 677 1026).

Prijave su do 13. 9. 2020. Program započinje 16. 9. 2020.