Dragi članovi,

zbog pandemije koronavirusa, a u skladu s preporukama Nastavnog zavoda za javno zdravstvo i Stožera civilne zaštite SDŽ, ali u prvom redu zbog sigurnosti svih nas, otkazujemo sastanke Izvršnog odbora(do daljnjega) i redovnu Skupštinu koja se trebala održati krajem ožujka/ početkom travnja.

Trebamo se ponašati odgovorno radi sebe i drugih.

Što se tiče održavanja izleta, pratit ćemo situaciju i na vrijeme vas obavijestiti.

Svi projekti koji su pokrenuti i sve aktivnosti društva za sada su stavljeni u stanje mirovanja, dakle, dragi članovi, nema mjesta panici, ali odgovorno ponašanje i oprez prvenstveno zbog sebe, a onda i zbog drugih. Svi smo mi ljudi i teško bi živjeli sa spoznajom da smo svojim neodgovornim ponašanjem zarazili osobu iz rizične skupine.