U petak, 23. srpnja, održan je još jedan tradicionalni noćni uspon na Malačku. Uspon je započeo okupljanjem ispred crkve u Radunu. Osim članova, druženju i usponu su se pridružili i brojni prijatelji našeg društva. Šaroliko i dobro raspoloženo društvo bez problema je svladalo stazu koja vodi do našeg doma. Uspon je trajao otprilike sat i pol, nakon čega su šetače na domu dočekale srdačne i vrijedne ruke našeg domara Marka Topića i njegovih pomagača i pomagačica. Zahvaljujući njima, svi su se osjećali kao doma.

Cijelo se događanje odvijalo pod budnim i organiziranim očima naših vodiča: Ivane Jozić, Kristine Šustić Vulas, Marija Vulasa, Ivane Perice, Ivne Petric, Katice Majković, Igora Laurića, Rose Penge i vodiča pripravnika Josipa Rimca.

“Točka na u” bilo je ugodno druženje na terasi doma s najljepšim pogledom na svijetu. Puni nam je mjesec i ove godine napunio planinarske baterije za neke nove podvige.